0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Sweden
Allsvenskan
HC Vita Hasten
۱
۳
Kristianstads IK
inprogress
۲۰:۳۰
Djurgardens IF
۴
۳
Sodertalje SK
inprogress
۲۰:۳۰
MODO
۱
۱
Mora IK
inprogress
۲۰:۳۰
Ostersunds IK
۳
۳
IF Bjorkloven
inprogress
۲۰:۳۰
Vasterviks IK
۲
۳
Tingsryds AIF
inprogress
۲۰:۳۰
Bofors Karlskoga
۱
۳
VIK Vasteras
inprogress
۲۰:۳۰
United States
NHL Preseason
New York Islanders
۵
۲
New Jersey Devils
Finished
۰۲:۳۰
Columbus Blue Jackets
۷
۰
St. Louis Blues
Finished
۰۲:۳۰
Minnesota Wild
۴
۱
Chicago Blackhawks
Finished
۰۳:۳۰
Los Angeles Kings
۴
۶
Vegas Golden Knights
Finished
۰۴:۳۰
Montreal Canadiens
۳
۴
Ottawa Senators
Finished
۰۱:۳۰
Florida Panthers
۳
۲
Tampa Bay Lightning
Finished
۰۲:۳۰
Slovakia
Extraliga
HK Nove Zamky
۵
۴
HK Poprad
Finished
۱۹:۳۰
MHk 32 Liptovsky Mikulas
۲
۳
HC Kosice
Finished
۲۰:۰۰
HC 05 Banska Bystrica
۰
۶
Dukla Trencin
Finished
۱۹:۰۰
MHK Nitra
۲
۳
Spisska Nova Ves
Finished
۱۹:۳۰
HC Presov
۵
۶
Slovan Bratislava
Finished
۱۹:۳۰
HKM Zvolen
۴
۳
Dukla Michalovce
Finished
۱۹:۳۰
Russia
KHL
SKA St. Petersburg
۳
۳
Vityaz
inprogress
۲۰:۰۰
Red Star Kunlun Heilongjiang
۳
۲
Traktor Chelyabinsk
Finished
۱۹:۳۰
Severstal Cherepovec
۲
۴
Spartak Moscow
Finished
۱۹:۳۰
Austria
EHL
Fehervar AV19
۰
۱
Graz 99'ers
inprogress
۲۰:۴۵
Pioneers Vorarlberg
۱
۳
HK Olimpija
inprogress
۲۱:۰۰
EHC Liwest Black Wings Linz
۰
۱
Val Pusteria Wolves
inprogress
۲۰:۴۵
EC Red Bulls Salzburg
۱
۳
HC Bolzano South Tyrol
inprogress
۲۰:۴۵
Vienna Capitals
۱
۲
EC VSV
inprogress
۲۱:۰۰
HC Asiago
۴
۵
HC TWK Innsbruck
inprogress
۲۱:۱۵
Germany
DEL2 Bundesliga
Landshut Cannibals
۳
۰
Eisbaren Regensburg
inprogress
۲۱:۰۰
ESV Kaufbeuren
۷
۱
Lausitzer Fuchse
inprogress
۲۱:۰۰
Kassel Huskies
۰
۱
Heilbronner Falken
inprogress
۲۱:۰۰
Selber Wolfe
۳
۲
EC Bad Nauheim
inprogress
۲۱:۰۰
ETC Crimmitschau
۱
۱
Dresdner Eislowen
inprogress
۲۱:۳۰
EHC Bayreuth Tigers
۰
۱
EHC Freiburg
inprogress
۲۱:۳۰
Germany
DEL Bundesliga
ERC Ingolstadt
۰
۲
Eisbaren Berlin
inprogress
۲۱:۰۰
EHC Red Bull Munchen
۲
۲
Bietigheim Bissingen Steelers
inprogress
۲۱:۰۰
Fischtown Pinguins Bremerhaven
۲
۲
EHC Wolfsburg Grizzly Adams
inprogress
۲۱:۰۰
Thomas Sabo Ice Tigers
۳
۲
Schwenninger Wild Wings
inprogress
۲۱:۰۰
Augsburger Panther
۰
۳
Adler Mannheim
inprogress
۲۱:۰۰
Lowen Frankfurt
۲
۲
Dusseldorfer EG
inprogress
۲۱:۰۰
Switzerland
NLA
EV Zug
۱
۲
EHC Biel
inprogress
۲۱:۱۵
Rapperswil-Jona Lakers
۳
۳
HC Ajoie
inprogress
۲۱:۱۵
SC Bern
۴
۲
HC Lugano
inprogress
۲۱:۱۵
HC Davos
۰
۲
HC Fribourg-Gottero
inprogress
۲۱:۱۵
SC Langnau Tigers
۲
۰
HC Lausanne
inprogress
۲۱:۱۵
Geneve Servette HC
۲
۱
Zurich SC Lions
inprogress
۲۱:۱۵
Kloten Flyers
۰
۳
HC Ambri-Piotta
inprogress
۲۱:۱۵
France
Ligue Magnus
Chamonix HC
۲
۱
Dragons de Rouen
inprogress
۲۱:۳۵
Rapaces de Gap
۱
۱
Boxers de Bordeaux
inprogress
۲۲:۰۰
Amiens Somme
۰
۱
Nice
inprogress
۲۱:۴۵
Anglet Hormadi Elite
۰
۰
Scorpions De Mulhouse
inprogress
۲۲:۰۰
Ducs d'Angers
۱
۰
Cergy-Pontoise
inprogress
۲۲:۰۰
Finland
SM Liiga
HIFK Helsinki
۲
۰
Karpat-Oulu
Finished
۱۹:۰۰
SaiPa Lappeenranta
۳
۴
KooKoo Kouvola
Finished
۱۹:۰۰
Pelicans Lahti
۰
۱
Assat
Finished
۱۹:۰۰
TPS Turku
۰
۴
KalPa Kuopio
Finished
۱۹:۰۰
Tappara Tampere
۱
۴
Ilves Tampere
Finished
۱۹:۰۰
Lukko Rauma
۱
۲
HPK Hameenlinna
Finished
۱۹:۰۰
Denmark
Metal Ligaen
Herning Blue Fox
۲
۱
SonderjyskE
inprogress
۲۰:۳۰
AaB Aalborg Pirates
۵
۱
Rodovre Mighty Bulls
inprogress
۲۰:۳۰
Rungsted IK
۲
۱
Frederikshavn White Hawks
inprogress
۲۱:۳۰
Odense Bulldogs
۰
۰
Esbjerg Energy
inprogress
۲۱:۳۰
Poland
Polish Hockey League
Ciarko PBS Bank KH Sanok
۱
۵
Gorniczy Klub Sportowy Tychy
Finished
۱۹:۳۰
MMKS Podhale Nowy Targ
۳
۸
Aksam Unia Oswiecim
Finished
۱۹:۳۰
Zaglebie Sosnowiec
۰
۱
JKH GKS Jastrzebie
inprogress
۲۰:۳۰
Belarus
Extraliga
Metallurg Zhlobin
۲
۱
HC Shakhtyor Soligorsk
Finished
۱۹:۳۰
Khimik-SKA Novopolotsk
۴
۳
HK Vitebsk
Finished
۱۹:۳۰
HC Lokomotiv Orsha
۲
۴
HC Yunost Minsk
Finished
۱۹:۳۰
Hungary
Erste Liga
Csikszereda
۳
۴
DVTK Jegesmedvek
Finished
۱۹:۰۰
Ujpesti TE
۱
۵
MAC Ujbuda
Finished
۱۹:۳۰
Czech Republic
Extraliga
HC Motor Ceske Budejovice
۲
۳
HC Sparta Praha
Finished
۱۹:۰۰
Rytiri Kladno
۰
۴
HC Skoda Plzen
Finished
۱۹:۳۰
HC Kometa Brno
۵
۴
HC Verva Litvinov
Finished
۱۹:۳۰
Bili Tygri Liberec
۶
۲
HC Olomouc
Finished
۱۹:۳۰
Finland
Mestis
Joensuu Kiekko-Pojat
۶
۷
Kiekko-Vantaa
Finished
۱۹:۰۰
Keupa HT
۱۲
۱
Hokki Kajaani
Finished
۱۹:۰۰
Roki
۵
۲
Forssan Palloseura
Finished
۱۹:۰۰
Peliitat Heinola
۳
۱
HK Zemgale
Finished
۱۹:۰۰
Kokkolan Hermes
۱
۴
IPK
Finished
۱۹:۰۰
Russia
MHL
Kuznetskie Medvedi U20
۱
۲
Avto U20
Finished
۱۰:۳۰
Sibirskie Snaipery U20
۵
۲
Tyumen Legion U20
Finished
۱۵:۰۰
Chaika Nizhny Novgorod U20
۱
۲
Omskie Yastreby U20
Finished
۱۷:۳۰
Mamonty Yugry U20
۳
۲
Irbis Kazan U20
Finished
۱۷:۳۰
Krasnaya Armiya U20
۱
۲
Almaz Cherepovets U20
Finished
۱۷:۳۰
Reaktor Nizhnekamsk U20
۲
۱
Krasnoyarskiye Rysi U20
Finished
۱۸:۳۰
Russkie Vityazi Chekhov U20
۱
۴
MHC Spartak Moscow U20
Finished
۱۸:۳۰
Loko-76 U20
۲
۳
Belye Medvedi U20
Finished
۱۹:۰۰
Dynamo Moscow U20
۲
۴
Loko Yaroslavl U20
Finished
۱۹:۳۰
Slovakia
1.Liga
Skalica
۳
۱
MHC Mountfield Martin
Finished
۱۸:۳۰
Trnava
۵
۲
Slovan Bratislava II
Finished
۱۹:۰۰
HC 19 Humenne
۳
۲
Topolcany
Finished
۱۹:۳۰
HK MSK Ziar nad Hronom
۸
۵
Mhk Dubnica Nad Vahom
Finished
۱۹:۳۰
Levice
۷
۴
HK Brezno
Finished
۱۹:۳۰
HK 95 Panthers Povazska Bystrica
۴
۵
MSHK SKP Zilina
Finished
۱۹:۳۰
Russia
VHL
Metallurg Novokuznetsk
۶
۲
Gornyak-UGMK Verkhnyaya Pyshma
Finished
۱۶:۰۰
HC Omskie Krylya
۲
۴
Zauralye Kurgan
Finished
۱۶:۳۰
HK Dynamo Sankt Petersburg
۳
۲
Dizel Penza
Finished
۱۹:۳۰
SKA Neva
۶
۲
HC Tambov
Finished
۱۹:۳۰
Kazakhstan
Championship
Torpedo Ust-Kamenogorsk
۲
۹
Arlan Kokshetau
Finished
۱۶:۰۰
HK Yertis Pavlodar
۳
۱
Snezhnye Barsy Astana
Finished
۱۶:۳۰
Kazakhstan
League U20
Barys-Jas U20
۶
۲
Almaty U20
Finished
۱۰:۳۰
Astana U20
۴
۵
Barys U20
Finished
۱۱:۳۰
Russia
Liga Pro (3x10 min)
Lyutyye Vepri
۰
۶
Ledovyy Desant
Finished
۰۷:۳۰
Stalker
۱
۴
Zolotyye Drakony
Finished
۰۸:۳۰
Ledovyy Desant
۳
۶
Stalker
Finished
۰۹:۳۰
Zolotyye Drakony
۲
۳
Lyutyye Vepri
Finished
۱۰:۳۰
Lyutyye Vepri
۱
۰
Stalker
Finished
۱۱:۳۰
Ledovyy Desant
۲
۶
Zolotyye Drakony
Finished
۱۲:۳۰
Ognennyye Pantery
-
-
Chernyye Grifony
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Canada
OHL
Peterborough Petes
۱
۳
North Bay Battalion
Finished
۰۲:۳۵
Windsor Spitfires
۵
۴
Sudbury Wolves
Finished
۰۲:۳۵
Barrie Colts
۵
۲
Niagara IceDogs
Finished
۰۳:۰۰
Canada
QMJHL
Sherbrooke Phoenix
۴
۵
Rouyn-Noranda Huskies
Finished
۰۲:۳۰
United States
NHL
Nashville Predators
۱
۱
San Jose Sharks
inprogress
۲۱:۳۰