0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
United States
NBA Preseason
San Antonio Spurs
۹۹
۱۰۲
Orlando Magic
Finished
۰۳:۳۰
Los Angeles Lakers
۹۹
۱۱۴
Minnesota Timberwolves
Finished
۰۵:۳۰
Brooklyn Nets
۸۰
۱۰۹
Miami Heat
Finished
۰۳:۰۰
Oklahoma City Thunder
۱۳۱
۹۸
Adelaide 36ers
Finished
۰۳:۳۰
Portland Trail Blazers
۱۳۸
۸۵
Maccabi Raanana
Finished
۰۵:۳۰
Mexico
LNBP
Fuerza Regia de Monterey
۹۳
۱۰۲
Mineros de Zacatecas
Finished
۰۴:۳۰
Philippines
PBA Commissioner's Cup
Terrafirma Dyip
۹۲
۱۰۵
Meralco Bolts
Finished
۱۰:۳۰
Bay Area Dragons
۱۰۶
۱۰۰
Converge Fiberxers
Finished
۱۳:۱۵
Australia
NBL
New Zealand Breakers
۷۱
۶۵
Tasmania JackJumpers
Finished
۱۰:۰۰
Sydney Kings
۱۰۰
۹۰
Brisbane Bullets
Finished
۱۲:۰۰
Venezuela
Superliga
Trotamundos De Carabobo
۶۳
۶۵
Sentauros de Portuguesa
Finished
۰۳:۳۰
Cocodrilos de Caracas
۸۱
۷۹
Guaiqueries de Margarita
Finished
۰۲:۳۰
Argentina
LNB
Argentino Junin
۷۲
۷۸
Riachuelo de La Rioja
Finished
۰۴:۰۰
San Lorenzo de Almagro
۸۴
۸۱
Ciclista Olimpico De La Banda Juvenil
Finished
۰۲:۰۰
Europe
Euroleague
Barcelona
۴۴
۴۴
Olympiakos Pireus
inprogress
۲۲:۰۰
Anadolu Efes Istanbul
۷۲
۵۹
KK Crvena Zvezda (Red Star Belgrade)
Finished
۲۱:۰۰
Virtus Pallacanestro Bologna
۴۳
۴۹
AS Monaco
inprogress
۲۲:۰۰
Alba Berlin
۸۴
۷۲
Partizan
inprogress
۲۱:۳۰
Republic of Kosovo
First League
KB Happy Dukagjini
۸۳
۸۱
KB Prishtina E Re
Finished
۱۴:۳۰
Israel
Super League
Hapoel Holon
۸۰
۷۶
Hapoel Jerusalem
Finished
۱۴:۰۰
Hapoel Tel Aviv
۹۸
۵۹
Hapoel Eilat
Finished
۱۶:۰۰
Philippines
NCAA Philippines
JRU Heavy Bombers
۶۳
۵۷
Lyceum Philippines University Pirates
Finished
۱۰:۳۰
San Beda University Red Lions
۹۶
۶۱
Arellano University Chiefs
Finished
۰۷:۳۰
Europe
Latvian-Estonian League
Keila Korvpallikool
۹۰
۹۲
Parnu
Finished
۲۰:۰۰
VEF Riga
۱۰۰
۸۱
BK Ventspils
Finished
۲۰:۱۵
Kk Rapla
۷۵
۷۱
BK Liepaja
Finished
۱۹:۳۰
Valmiera Glass
۵۸
۱۱۵
SK Prometey
Finished
۱۹:۳۰
Sweden
Ligan
Kfum Nassjo
۹۰
۹۹
KFUM Umea
Finished
۲۰:۳۴
Norrkoping Dolphins
۸۹
۷۷
Sodertalje Kings
Finished
۲۰:۳۴
Boras Basket
۹۰
۸۱
KFUM Uppsala
Finished
۲۰:۳۴
Finland
Korisliiga
KTP Basket Kotka
۸۴
۱۰۲
Lahti Basketball
Finished
۱۹:۰۰
Kouvot Kouvola
۸۱
۹۰
Uu-Korihait Uusikaupunki
Finished
۱۹:۰۰
Helsinki Seagulls IF
۹۱
۸۵
Kauhajoen Karhu
Finished
۱۹:۰۰
Republic of Korea
KBL Cup
Goyang Carrot Jumpers
۸۳
۸۸
Suwon KT Sonicboom
Finished
۱۰:۳۰
Changwon LG Sakers
۷۸
۸۲
Ulsan Hyundai Mobis Phoebus
Finished
۰۸:۳۰
Japan
B League
Toyota Alvark
۷۸
۶۶
Chiba Jets
Finished
۱۳:۳۵
Europe
Eurocup Women Qualification
Elitzur Holon (W)
۷۸
۷۳
Esperides Kallitheas (W)
Finished
۱۴:۳۰
Uniao Sportiva Ponta Delgada Azores Airlines (W)
۴۹
۵۲
Grengewald Hueschtert (W)
Finished
۰۰:۰۰
AS Ramat Hasharon Electra (W)
۷۰
۶۲
NKE Csata (W)
Finished
۱۵:۳۰
Turkey
TBSL
Manisa BBSK
۷۳
۶۶
Besiktas JK Istanbul
Finished
۱۹:۳۰
South America
South American Games Women
Chile (W)
۵۷
۶۷
Paraguay (W)
Finished
۰۲:۰۰
Colombia
Liga Profesional
Condores de Cundinamarca
۸۲
۹۷
Team Cali
Finished
۰۲:۴۰
Piratas de Bogota
۹۲
۷۸
Sabios de Manizales
Finished
۰۳:۳۰
Europe
ABA League
KK Split Croatia Osiguranje
۷۷
۹۵
KK Cedevita Olimpija Ljubljana
Finished
۱۸:۳۰
Saudi Arabia
Saudi Arabia Premier League
Al Adalh
۷۳
۶۸
Al Taawoun
Finished
۱۸:۳۰
Al Fateh Al Hasa
۹۸
۸۵
Al Hilal Riyadh
inprogress
۲۰:۳۰
Al Salam Qatif
۶۶
۶۷
Al Ittihad Jeddah
Finished
۱۶:۰۰
Al Ahli Jeddah
۸۴
۷۳
Al Wehda Mecca
Finished
۱۶:۳۰
Poland
PLK
Legia Warszawa
۶۹
۶۹
KS Spojnia Stargard
inprogress
۲۱:۳۰
WTK Anwil Wloclawek
۷۳
۷۵
Asco Slask Wroclaw
Finished
۱۹:۰۰
Nicaragua
LSB
Brumas Jinotega
۸۲
۷۷
Unan de Leon
Finished
۰۴:۰۰
Jaguares UAM
۹۰
۹۲
Indigenas de Matagalpa
Finished
۰۴:۰۰
Lithuania
LKL
Jonavos SK Petrochema
۸۰
۶۲
BC Wolves Vilnius
Finished
۱۹:۰۰
Gargzdai SC
۷۶
۷۸
BC Siauliai
Finished
۱۹:۳۰
Iceland
Urvalsdeild
Haukar
۸۸
۷۵
Hottur Egilsstadir
inprogress
۲۱:۴۵
Keflavik
-
-
Tindastoll
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
England
BBL
Bristol Flyers
۵۶
۶۱
Plymouth City Patriots
inprogress
۲۲:۰۰
Manchester Giants
۵۰
۳۸
Cheshire Phoenix
inprogress
۲۲:۱۵
Newcastle Eagles
۴۷
۶۰
London Lions
inprogress
۲۲:۰۰
Sheffield Sharks
۴۹
۵۴
Caledonia Gladiators
inprogress
۲۲:۰۰
Spain
LEB Oro
Forca Lleida
۴۰
۳۸
Movistar Estudiantes
inprogress
۲۲:۳۰
CD Estela
۴۱
۳۸
CB Lucentum Alicante
inprogress
۲۲:۰۰
Caceres
۴۹
۶۹
Almansa
inprogress
۲۲:۰۰
Amics Castello
۳۶
۴۳
MoraBanc Andorra
inprogress
۲۲:۱۵
Ourense Baloncesto
۳۲
۲۴
Gipuzkoa Basket San Sebastian
inprogress
۲۲:۳۰
Alimentos de Palencia
۴۰
۴۰
Ciudad De Valladolid
inprogress
۲۲:۳۰
Iraurgi SB
۵
۱۵
Leyma Basquet Coruna
inprogress
۲۳:۰۰
France
Nationale 1
UB Chartres Metropole
۷۶
۶۵
Toulouse BC
inprogress
۲۱:۳۰
Loon Plage
۸۴
۹۲
Union Rennes Basket 35
inprogress
۲۱:۳۰
Aurore Vitre
۷۹
۵۹
Vendee Challans Basket
inprogress
۲۱:۳۰
Berck/Rang Du Fliers
۶۷
۷۶
Union Tours Basket Metropole
inprogress
۲۱:۳۰
BC Orchies
۶۹
۸۰
Rouen
inprogress
۲۱:۳۰
Kaysersberg/Ammerschwihr BCA
۳۸
۶۳
Caen BC
inprogress
۲۱:۳۰
Poitiers Basket 86
۶۴
۷۷
Rueil Athletic Club
inprogress
۲۱:۳۰
STB Le Havre
۸۴
۶۳
So Pont De Cheruy Charvieu Chavanoz
inprogress
۲۱:۳۰
Hyeres-Toulon
۶۹
۷۲
Cergy Pontoise Basketball
inprogress
۲۱:۳۰
Andrezieux Boutheon ALS Basket
۴۲
۵۵
Besancon Avenir Comtois
inprogress
۲۲:۰۰
Croatia
A1 League
KK Cibona VIP Zagreb
۹۱
۷۳
KK Zadar
Finished
۱۹:۳۰
KK Bosco Zagreb
۷۵
۸۴
KK Cedevita Junior
Finished
۲۰:۳۰
El Salvador
Liga Mayor
AD Isidro Metapan
۱۰۵
۸۰
Quezaltepeque Biomedical
Finished
۰۵:۰۰
Aguila San Miguel
۱۱۹
۷۸
Santiagueno BC
Finished
۰۵:۰۰
World
Friendly Club Matches
Minas Tenis Clube
۷۶
۹۰
UNIFACISA
Finished
۰۲:۰۰
Mexico
CIBAPAC
Reyes Durango
۸۱
۷۲
Leones de Guadalajara
Finished
۰۵:۰۰
Roosters de Puebla
۰
۰
Piratas Bagdad de Matamoros
Finished
۰۵:۳۰
Coyotes de Tijuana
۸۳
۷۴
Rosarito Beach
Finished
۰۶:۳۰
Vikingos de Los Mochis
۷۱
۶۷
Lobos de Ensenada
Finished
۰۶:۳۰
Germany
BBL
Crailsheim Merlins
۷۷
۸۱
BG 74 Gottingen
Finished
۲۰:۳۰
Europe
BNXT League
Antwerp Giants
۶۰
۵۷
Stella Artois Leuven Bears
inprogress
۲۱:۳۰
Feyenoord Basketball
۷۷
۸۲
Landstede Zwolle
Finished
۲۱:۱۵
Philippines
MPBL
Imus City Bandera
۶۸
۷۳
Bacoor Strikers
Finished
۱۲:۳۰
Batangas City Athletics
۷۲
۸۴
Nueva Ecija Rice Vanguards
Finished
۱۶:۳۰
Turkey
TBL
Cagdas Bodrum Spor
۹۰
۸۶
Samsunspor Basketball
Finished
۱۸:۳۰
Romania
Liga Nationala
BCM U. Pitesti
۸۵
۹۸
U-Banca Transilvania Cluj Napoca
Finished
۱۸:۳۰
CSM Oradea
۸۴
۶۱
CSO Voluntari
Finished
۲۰:۱۵
Cyprus
Division A
Apollon Limassol BC
۵۹
۹۵
APOEL Nicosia
Finished
۱۹:۳۰
Denmark
Basketligaen
Copenhagen Basketball
۱۰۶
۸۱
BK Amager
Finished
۲۰:۳۰
Aarhus Bakken Bears
۱۱۸
۶۹
Holbaek-Stenhus
Finished
۲۰:۰۰
France
Leaders Cup Pro B
Saint-Quentin BB
۶۳
۵۰
Lille Metropole Basket Clubs
inprogress
۲۱:۳۰
UJAP Quimper
۵۸
۶۴
Hermine Nantes Atlantique
inprogress
۲۱:۳۰
Alliance Sport Alsace
۷۸
۸۰
Elan Sportif Chalonnais
inprogress
۲۱:۳۰
JA Vichy-Clermont
۵۳
۶۱
Saint-Chamond
inprogress
۲۲:۰۰
Slovenia
Liga Nova KBM
KK Helios Domzale
۱۰۰
۹۱
KK Podcetrtek
inprogress
۲۱:۳۰
Krka Novo Mesto
۱۰۰
۸۰
KD Ilirija
Finished
۲۰:۳۰
Uganda
NBL
Nam Blazers
۵۳
۴۷
BC City Oilers Kampala
inprogress
۲۱:۳۰
Czech Republic
1. Liga, West
BA Lynx Liberec
۸۱
۶۱
Levhartu Chomutov
Finished
۲۱:۰۰
Slavoj Litomerice
۹۳
۷۳
USK Prague B
Finished
۲۰:۳۰
Sokol Prazsky
۶۵
۱۰۸
BK Lions Jindrichuv Hradec
Finished
۲۱:۰۰
Czech Republic
1. Liga, East
Basketbal Olomouc
۸۴
۸۰
Snakes Ostrava
Finished
۲۰:۳۰
SKB Zlin
۹۲
۸۳
Opava B
Finished
۱۹:۳۰
BC Novy Jicin
۹۶
۶۰
BC Vysocina
Finished
۲۰:۳۰
Basket Brno U23
۶۹
۶۵
BCM Orli Prostejov
Finished
۲۱:۰۰
Brazil
FPB Paulista
Pinheiros U20
۷۴
۷۷
Corinthians Paulista U20
Finished
۰۲:۳۰
China
CBA Preseason
Zhejiang Golden Bulls
۸۷
۷۱
Jilin Northeast Tigers
Finished
۰۹:۳۰
Xinjiang Flying Tigers
۷۴
۶۵
Beijing Ducks
Finished
۱۱:۰۰
Ningbo Rockets
۶۹
۸۷
Jiangsu Dragons
Finished
۱۲:۳۰
Shandong Heroes
۸۶
۷۳
Liaoning Flying Leopards
Finished
۱۵:۰۵
Philippines
NBL
Las Pinas Lodis
۱۵۰
۱۴۷
Quezon City All-Stars
Finished
۰۹:۳۰
Laguna Kings
۹۶
۱۰۴
Muntinlupa Constructicons
Finished
۱۱:۳۰
Japan
B2 League
Koshigaya Alphas
۱۰۰
۶۸
Earthfriends Tokyo Z
Finished
۱۳:۳۰
Fukuoka
۷۸
۸۷
Ehime Orange Vikings
Finished
۱۳:۳۰
Japan
B3 League
Tokyo Hachioji Bee Trains
۵۷
۷۶
Kagoshima Rebnise
Finished
۱۳:۳۰
Russia
Premier League Women
Dynamo-Guvd Novosibirsk (W)
۴۷
۷۳
MBA Moscow (W)
Finished
۱۵:۳۰
Neftyanik-Avangard Omsk (W)
۸۰
۵۰
Dynamo Moscow (W)
Finished
۱۶:۳۰
UMMC Ekaterinburg (W)
۶۹
۶۱
BC Samara (W)
Finished
۱۷:۳۰
Nadezhda Orenburg (W)
۵۴
۵۱
Sparta & K Vidnoe (W)
Finished
۱۷:۳۰
Nika Syktyvkar (W)
۷۶
۷۳
Enisey Krasnoyarski Kraj (W)
Finished
۱۹:۰۰
Russia
Superleague
Universitet Yugra Surgut
۷۵
۸۶
BC Novosibirsk
Finished
۱۷:۳۰
CSKA Moscow 2
۷۹
۷۷
BC Irkut Irkutsk
Finished
۱۹:۱۶
Zenit St Petersburg-2
۵۶
۸۰
Dynamo Vladivostok
Finished
۱۹:۳۰
BC Khimki Moscow Oblast
۸۳
۶۲
Altay Basket Barnaul
Finished
۱۹:۳۰
BC Zenit Saint Petersburg
-
-
Dynamo Vladivostok
Cancelled
۱۹:۳۰
Kazakhstan
National League
BC Astana
۹۹
۷۴
BC Irbis
Finished
۱۷:۳۰
Finland
Korisliiga Women
HBA Marsky Helsinki (W)
۵۸
۹۹
Torpan Pojat (W)
Finished
۱۸:۰۰
Serbia
KLS
Vojvodina
۹۸
۷۸
OKK Novi Pazar
Finished
۱۹:۳۰
Tamis Pancevo
۷۹
۸۷
Zlatibor Cajetina
Finished
۲۰:۳۰
Spartak Subotica
۸۳
۷۰
Zdravlje Leskovac
Finished
۲۱:۰۰
Czech Republic
ZBL Women
Kara Trutnov (W)
۷۹
۶۸
BK Strakonice (W)
Finished
۲۰:۰۰
Slovenia
1.SKL Women
ZKK Celje (W)
۶۷
۵۶
ZKK Triglav Kranj (W)
Finished
۲۰:۳۰
Poland
1. Liga
Kotwica Kolobrzeg
۱۱۳
۵۱
Start Lublin II
Finished
۲۰:۳۰
Spain
LEB Plata
CB Tizona
۴۲
۳۴
Planasa Navarra
inprogress
۲۲:۱۵