0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Iran
Persian Gulf Pro League
Sepahan
۰
۰
Perspolis Teheran
Finished
۲۰:۰۰
Naft Masjed Soleyman
۰
۵
Gol Gohar
Finished
۱۹:۰۰
Mes Rafsanjan
۱
۰
Tractor Sazi FC
Finished
۱۸:۰۰
Esteghlal Tehran
۱
۱
Foolad Khuzestan FC
Finished
۱۷:۰۰
Mes Kerman FC
۰
۱
Havadar SC
Finished
۱۸:۰۰
Malavan
۲
۱
Sanat Naft
Finished
۱۷:۳۰
Spain
La Liga
Osasuna
۰
۱
Valencia CF
inprogress
۲۲:۳۰
France
Ligue 1
Olympique Lyonnais
۱
۰
FC Toulouse
inprogress
۲۲:۳۰
Germany
Bundesliga
TSG 1899 Hoffenheim
۱
۱
SV Werder Bremen
inprogress
۲۲:۰۰
Saudi Arabia
Profesional League
Al-Ittihad
۲
۱
Al Fateh
inprogress
۲۱:۳۰
Abha
۰
۳
Al-Nassr Riyadh
Finished
۱۹:۰۰
Al Adalah
۲
۱
Al Feiha
inprogress
۲۱:۳۰
Portugal
Primeira Liga
Gil Vicente
۰
۰
Estoril Praia
inprogress
۲۲:۴۵
Italy
Serie B
Genoa
۰
۰
Cagliari
inprogress
۲۲:۰۰
Turkey
Super Lig
Gazisehir Gaziantep FK
۱
۱
Adana Demirspor
Finished
۲۰:۳۰
Qatar
Stars League Cup
Al Sadd
۴
۰
Al-Ahli Doha
Finished
۱۹:۳۰
Al-Wakra
۳
۵
Umm Salal
Finished
۱۹:۳۰
Al Sailiya
۰
۲
Qatar SC Doha
Finished
۱۹:۳۰
United Arab Emirates
Pro League
Dibba AL Fujairah
۰
۲
Al Ain
Finished
۱۶:۴۵
Al Jazira
۳
۳
Al Sharjah SCC
Finished
۱۹:۳۰
Ajman
۲
۰
Baniyas FC
Finished
۱۹:۳۰
Shabab Al Ahli Dubai
۰
۰
Ittihad Kalba
Finished
۱۶:۴۵
Argentina
Liga Profesional
Atletico Huracan
۱
۰
Talleres de Cordoba
Finished
۰۱:۳۰
Gimnasia y Esgrima La Plata
۰
۰
Boca Juniors
Finished
۰۴:۰۰
Atletico Lanus
۰
۴
Argentinos Juniors
Finished
۰۱:۳۰
Ireland
Premier Division
Derry City
۱
۰
Finn Harps FC
inprogress
۲۲:۱۵
Dundalk FC
۱
۱
St Patrick's Athletic
inprogress
۲۲:۱۵
Bohemian FC Dublin
۰
۰
Drogheda United
inprogress
۲۲:۱۵
University College Dublin FC
۰
۱
Sligo Rovers FC
inprogress
۲۲:۱۵
England
Championship
Queens Park Rangers FC
۱
۱
Reading
inprogress
۲۲:۳۰
Brazil
Serie A
America Mg
۱
۲
Sao Paulo FC
Finished
۰۲:۳۰
Palmeiras
۴
۰
Coritiba FBC
Finished
۰۱:۳۰
Avai
۱
۲
Botafogo RJ
Finished
۰۲:۳۰
Colombia
Primera A
Atletico Nacional de Medellin
۳
۲
Independiente Medellin
Finished
۰۴:۳۰
Atletico Bucaramanga
۰
۱
Rionegro Aguilas Doradas
Finished
۰۲:۰۰
Paraguay
Primera Division
Sol de America
۲
۳
Nacional Asuncion
Finished
۰۰:۰۰
Resistencia SC
۱
۰
Libertad Asuncion
Finished
۰۰:۰۰
12 de Octubre
۰
۱
Guarani Asuncion
Finished
۰۲:۳۰
Netherlands
Eerste Divisie (Jupiler League)
FC Dordrecht
۱
۰
FC Zwolle
inprogress
۲۱:۳۰
Heracles Almelo
۳
۲
De Graafschap
inprogress
۲۱:۳۰
Willem II Tilburg
۰
۱
FC Den Bosch
Interrupted
۲۱:۳۰
ADO Den Haag
۱
۰
FC Eindhoven
inprogress
۲۱:۳۰
Roda JC Kerkrade
۴
۱
VVV Venlo
inprogress
۲۱:۳۰
FC Oss / Top Oss
۰
۱
MVV Maastricht
inprogress
۲۱:۳۰
Ajax Amsterdam Reserves
۰
۱
Helmond Sport
inprogress
۲۱:۳۰
FC Utrecht Reserves
۰
۲
Almere City
inprogress
۲۱:۳۰
PSV Reserves
۰
۲
Telstar
inprogress
۲۱:۳۰
AZ Reserves
۳
۰
NAC Breda
inprogress
۲۱:۳۰
Mexico
Liga de Expansion
CD Tepatitlan de Morelos
۰
۲
Cimarrones de Sonora
Finished
۰۳:۳۰
Vietnam
V-League 2
Binh Phuoc
۰
۰
Cong Anh Nhan Dan
Finished
۱۳:۳۰
DAK Lak
۰
۲
Ba Ria Vung Tau FC
Finished
۱۲:۰۰
BHTS Quang Nam
۱
۵
Pho Hien
Finished
۱۳:۳۰
Huda Hue FC
۱
۱
Long An
Finished
۱۲:۳۰
Bolivia
LFPB
Club Universitario de Sucre
۲
۱
Independiente Petrolero
Finished
۰۴:۰۰
Blooming
۰
۰
Universitario De Vinto
Finished
۰۱:۴۵
Atletico Palmaflor Vinto
۰
۰
Bolivar
inprogress
۲۲:۳۰
Netherlands
Eredivisie
FC Groningen
۲
۳
RKC Waalwijk
inprogress
۲۱:۳۰
Venezuela
Primera Division
Deportivo Tachira FC
۰
۰
Portuguesa FC
Finished
۰۰:۳۰
Academia Puerto Cabello
۳
۱
Deportivo Lara
Finished
۰۲:۴۵
Malaysia
Super League
Pahang
۰
۰
Johor Darul Takzim FC
Finished
۱۶:۳۰
Sabah
۴
۱
Penang FC
Finished
۱۵:۰۰
Melaka United
۲
۴
Terengganu
Finished
۱۵:۴۵
Petaling Jaya City FC
۰
۱
Selangor FC
Finished
۱۵:۴۵
Germany
2. Bundesliga
Arminia Bielefeld
۱
۲
Karlsruher SC
Finished
۲۰:۰۰
SSV Jahn Regensburg
۲
۲
SpVgg Greuther Furth
Finished
۲۰:۰۰
Northern Ireland
Premiership
Glentoran FC
۴
۰
Carrick Rangers
inprogress
۲۲:۱۵
Newry City
۰
۰
Larne
inprogress
۲۲:۱۵
Cliftonville FC
۰
۰
Crusaders FC
inprogress
۲۲:۱۵
Ecuador
Liga Pro Serie B
America de Quito
۱
۰
Olmedo
Finished
۰۳:۳۰
Algeria
U21 League 2
JSM Skikda U21
۲
۰
NRB Teleghma U21
Finished
۱۲:۳۰
Chaouia U21
۱
۰
CA Batna U21
Finished
۱۲:۳۹
IB Khemis El Khechna U21
۰
۰
JS Bordj Menaiel U21
Finished
۱۲:۳۰
MC El Eulma U21
۱
۰
USM Annaba U21
Finished
۱۲:۳۰
Hamra Annaba U21
۰
۰
AS Ain M'lila U21
Finished
۱۲:۳۰
AS Khroub U21
۲
۱
MO Constantine U21
Finished
۱۲:۳۰
E Sour El Ghozlane U21
۱
۱
US Souf U21
Finished
۱۲:۵۱
Denmark
1st Division
FC Fredericia
۰
۱
Nykobing FC
Finished
۲۰:۰۰
Fremad Amager
۱
۴
Hvidovre IF
Finished
۲۰:۰۰
Thailand
Thai League 1
Lamphun Warrior FC
۰
۲
Buriram United FC
Finished
۱۵:۳۰
Ireland
1. Division
Galway United
۱
۱
Athlone Town FC
inprogress
۲۲:۱۵
Waterford FC
۲
۰
Treaty United
inprogress
۲۲:۱۵
Cork City FC
۰
۰
Wexford FC
inprogress
۲۲:۱۵
Cobh Ramblers
۰
۱
Longford Town
inprogress
۲۲:۱۵
Azerbaijan
Premier League
FK Zira
۱
۰
Shamakhi FK
Finished
۱۷:۰۰
Spain
LaLiga 2
Real Sporting de Gijon
۲
۰
Villarreal CF B
inprogress
۲۲:۳۰
Slovenia
2.SNL
NK Nafta Lendava
۰
۲
NK Emmi Bistrica
Finished
۱۹:۳۰
Aluminij
۴
۱
Jadran Dekani
Finished
۱۷:۰۰
ND Triglav Kranj
۲
۱
NK Fuzinar Ravne
Finished
۱۹:۳۰
Germany
Regionalliga Southwest
Kickers Offenbach
۳
۰
FC Astoria Walldorf
Finished
۲۰:۳۰
TSG Balingen
۲
۳
TSV Steinbach
Finished
۲۰:۳۰
Israel
Liga Bet North
Hapoel Sandala Gilboa
۲
۱
Ihud Bnei Baka
Finished
۱۱:۴۵
Maccabi Neve Shaanan Eldad
۰
۳
Maccabi Ahi Iksal
Finished
۱۲:۱۰
Hapoel Bnei Pardes Fureidis
۰
۱
Hapoel Bnei Musmus
Finished
۱۲:۰۰
Hapoel Tirat HaCarmel
۳
۰
Pardes Hanna-Karkur
Finished
۱۲:۴۵
Bulgaria
A PFG
Hebar 1918 Pazardzhik
۳
۲
PFC Lokomotiv Sofia
Finished
۱۸:۰۰
Pfc Pirin Blagoevgrad
۰
۰
Beroe Stara Zagora
Finished
۲۰:۳۰
Cyprus
1. Division
APOEL Nicosia FC
۰
۰
Karmiotissa Pano Polemidion
Finished
۱۹:۳۰
Portugal
Liga Segunda
Belenenses
۲
۳
Farense
Finished
۲۰:۳۰
Uruguay
Primera Division Clausura
Deportivo Maldonado
۰
۰
Cerro Largo FC
inprogress
۲۲:۳۰
Vietnam
V-League
Da Nang
۰
۴
Becamex Binh Duong FC
Finished
۱۳:۳۰
Georgia
Erovnuli Liga
FC Dila Gori
۲
۱
FC Torpedo Kutaisi
Finished
۱۸:۳۰
Dinamo Tbilisi
۱
۰
FC Dinamo Batumi
Finished
۲۰:۳۰
Ukraine
Premier League
Kolos Kovalivka
۰
۰
FC Ingulets Petrove
Finished
۱۷:۳۰
Veres Rivne
۱
۲
Metal Kharkiv
Finished
۱۵:۳۰
Slovakia
Super Liga
Podbrezova
۰
۲
MFK Ruzomberok
Finished
۱۹:۰۰
World
Friendly International Matches Women
Germany (W)
۲
۰
France (W)
inprogress
۲۲:۰۰
Spain (W)
۰
۱
Sweden (W)
inprogress
۲۲:۰۰
Czech Republic (W)
۳
۳
Hungary (W)
Finished
۱۹:۳۰
Norway (W)
۱
۴
Brazil (W)
Finished
۲۰:۳۰
England (W)
۲
۱
USA (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Poland
II Liga
Polonia Warszawa
۱
۱
Garbarnia
Finished
۲۰:۴۱
Costa Rica
Liga de Ascenso Apertura gr. B
Santa Ana
۱
۰
Municipal de Turrialba
inprogress
۲۲:۳۰
Israel
Liga Bet South
Maccabi Beer Sheva
۱
۱
MS Shikun Hamizrach
Finished
۱۱:۳۰
Hapoel Kiriat Ono
۰
۱
Hapoel Ganey Tikva
Finished
۱۲:۳۰
Agudat Sport Nordia Jerusalem
۳
۱
Maccabi Ironi Sderot
Finished
۱۳:۳۰
Hapoel Mahane Yehuda
۱
۰
Hapoel Ramat Yisrael F.C.
Finished
۱۲:۳۰
Beitar Ramat Gan
۲
۲
Bnei Jaffa Ortodoxim
Finished
۱۲:۳۰
Hapoel Kfar Casem Shua
۲
۰
Maccabi Ironi Amishav
Finished
۱۵:۳۰
Hapoel Bnei Lod
۸
۴
Hapoel Ashkelon
Finished
۱۰:۳۰
Romania
Liga I
Campionii FC Arges
۱
۰
Universitatea Craiova
inprogress
۲۱:۳۰
SC FC Voluntari SA
۳
۱
CS Dacia Mioveni
Finished
۱۸:۳۰
Switzerland
Challenge League
FC Aarau
۱
۲
FC Thun
inprogress
۲۱:۴۵
Neuchatel Xamax FC
۴
۰
AC Bellinzona
Finished
۲۱:۰۰
Poland
Ekstraklasa
Jagiellonia Bialystok SSA
۰
۱
Wisla Plock
inprogress
۲۲:۰۰
Stal Mielec
۴
۲
MKS Pogon Szczecin
Finished
۱۹:۳۰
Scotland
Championship
Inverness Caledonian Thistle
۰
۰
Partick Thistle
inprogress
۲۲:۱۵
Austria
2. Liga
SV Kapfenberg
۰
۲
SK Rapid Wien II
Finished
۱۹:۴۰
FK Austria Wien II
۱
۱
Grazer AK 1902
Finished
۱۹:۴۰
FC Dornbirn
۱
۲
FC Blau-Weiss Linz
inprogress
۲۲:۰۰
SK Vorwarts Steyr
۰
۱
SKN St. Polten
Finished
۱۹:۴۰
SKU Amstetten
۰
۱
SV Lafnitz
Finished
۱۹:۴۰
Argentina
Reserve League
Defensa y Justicia Reserves
۰
۶
Rosario Central Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Godoy Cruz Reserves
۲
۴
CA Talleres de Cordoba Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Arsenal de Sarandi Reserves
۰
۰
Union Santa Fe Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
SV Auersmacher
۱
۱
FC Hertha Wiesbach
Finished
۲۰:۳۰
Serbia
Super Liga
FK Radnik Surdulica
۱
۱
FK Novi Pazar
Finished
۱۸:۳۰
Sweden
2. Division Sodra Gotaland
IFK Hassleholm
۰
۱
Kristianstad FC
Finished
۲۰:۳۰
Eslovs BK
۲
۰
FBK Balkan
Finished
۲۰:۳۰
Israel
Leumit League
Ironi Tiberias
۵
۱
Hapoel Afula
Finished
۱۶:۳۰
Maccabi Petach Tikva
۱
۰
Hapoel Umm Al Fahm
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Ramat Hasharon
۰
۰
Hapoel Ironi Rishon Lezion
Finished
۱۶:۳۰
Maccabi Ahi Nazareth FC
۰
۱
Hapoel Ramat Gan
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Acre FC
۱
۰
Hapoel Kfar-Saba
Finished
۱۶:۳۰
Bnei-Yehuda Tel-Aviv
۰
۱
Maccabi Yafo Kabilyo
Finished
۱۶:۳۰
Agudat Sport Ashdod FC
۱
۳
KAFR Qasim
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Nof HaGalil
۱
۴
Hapoel Petah Tikva
Finished
۱۶:۳۰
Algeria
U21 League 1
ASO Chlef U21
۱
۰
JS Saoura U21
Finished
۱۸:۰۰
MC El Bayadh U21
۲
۰
Chelghoum Laid U21
Finished
۱۸:۰۰
USM Khenchela U21
۴
۱
MC Oran U21
Finished
۱۸:۰۰
Germany
Oberliga Hamburg
Concordia Hamburg
۱
۱
FC Altona 93
Finished
۲۱:۰۰
Eimsbutteler TV
۲
۰
TUS Osdorf
inprogress
۲۱:۴۵
FC Suderelbe
۴
۱
Hamburg Eimsbutteler BC
Finished
۲۰:۳۰
Victoria Hamburg
۵
۰
Curslack-Neuengamme
Finished
۲۱:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 15
Valle de Egues
۱
۱
CD Beti Onak
inprogress
۲۱:۴۵
Germany
Oberliga NOFV Nord
SC Staaken
۲
۳
FSV Union Furstenwalde
Finished
۲۱:۰۰
SG Dynamo Schwerin
۲
۰
MSV Pampow
Finished
۲۱:۰۰
Germany
Oberliga Bayern Sud
VFB Hallbergmoos
۰
۰
1860 Rosenheim
Finished
۲۱:۰۰
Germany
Regionalliga Northeast
VSG Altglienicke
۳
۳
Chemnitzer FC
Finished
۲۰:۳۰
BSG Chemie Leipzig
۱
۰
FC Carl Zeiss Jena
Finished
۲۰:۳۰
Finland
Kolmonen
HIFK II
۲
۱
FC Kontu
Finished
۲۰:۳۰
Ponnistajat
۱
۲
Töölön Taisto
Finished
۲۰:۳۰
Viikingit / SCP
۱
۷
PuiU Helsinki
Finished
۲۰:۳۰
MPS
۲
۱
HerTo
Finished
۲۰:۳۰
ToTe
۱
۱
Atlantis H II
Finished
۲۰:۳۰
Valtti
۶
۰
POHU
Finished
۲۰:۳۰
Oman
Professional League
Sohar Club
۱
۰
Sur SC
Finished
۱۸:۴۵
Czech Republic
2. Liga
FC Vysocina Jihlava
۱
۱
Prostejov
Finished
۱۹:۳۰
Croatia
1. NL
NK Hrvatski Dragovoljac
۱
۲
Orijent 1919
Finished
۱۶:۳۰
Kustosija
۱
۰
NK Dubrava Zagreb
Finished
۱۶:۳۰
Slovakia
2. Liga
Spartak Myjava
۱
۲
FK Pohronie
Finished
۲۱:۰۰
SK Slovan Bratislava B
۱
۱
KFC Komarno
Finished
۱۶:۳۰
Algeria
Ligue 2
JSM Skikda
۲
۱
NRB Telaghema
Finished
۱۷:۳۰
E Sour El-Ghozlane
۰
۰
US Souf
Finished
۱۷:۳۰
US Chaouia
۰
۰
CA Batna
Finished
۱۷:۳۰
MC El Eulma
۲
۱
USM Annaba
Finished
۱۷:۳۰
IB Khemis El Khechna
۰
۰
JS Bordj Menaiel
Finished
۱۷:۳۰
AS Khroub
۱
۰
MO Constantine
Finished
۱۷:۳۰
RB Ouargla
۱
۱
USM El Harrach
Finished
۱۷:۳۰
Hamra Annaba
۰
۰
AS Ain M'lila
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Oberliga Niederrhein
TVD Velbert
۳
۱
Kleve
Finished
۲۱:۱۵
Sportfreunde Baumberg
۴
۰
Turu Dusseldorf 1880
Finished
۲۱:۰۰
SSVg Velbert
۴
۱
TSV Meerbusch
Finished
۲۱:۰۰
Cyprus
2. Division
Omonia FC Aradippou
۲
۲
Anagennisi Deryneia
Finished
۱۹:۳۰
Morocco
Botola 2
Racing de Casablanca
۰
۰
Renaissance Zemamra
Finished
۱۸:۳۰
Italy
Campionato Primavera
Hellas Verona U19
۱
۰
Torino U19
Finished
۱۷:۳۰
Atalanta U19
۵
۲
Cesena U19
Finished
۱۵:۳۰
Singapore
Premier League
Lion City Sailors FC
۲
۴
Albirex Niigata Singapore FC
Finished
۱۵:۱۵
India
Super Division Bangalore
Bangalore Dream United FC
۰
۰
Students Union
Finished
۱۴:۰۰
Bangalore Dream United FC
۱
۵
Bengaluru FC II
Cancelled
۱۰:۰۰
MEG
۲
۱
Friends United
Finished
۱۲:۰۰
Europe
UEFA U19 Championship Women Qualification
Croatia U19 (W)
۵
۰
Montenegro U19 (W)
Finished
۱۲:۳۰
Azerbaijan U19 (W)
۰
۴
Cyprus U19 (W)
Finished
۱۷:۰۰
Sweden U19 (W)
۲
۰
Greece U19 (W)
Finished
۱۶:۳۰
Ireland U19 (W)
۱
۰
Northern Ireland U19 (W)
Finished
۱۲:۳۰
Poland U19 (W)
۱
۳
France U19 (W)
Finished
۱۵:۳۰
Sweden
2. Division Norra Gotaland
Stenungsunds IF
۵
۱
Angered BK
Finished
۲۰:۳۰
Austria
Landesliga
SC ESV Parndorf 1919
۳
۱
SV Schattendorf
Finished
۲۱:۰۰
Spittal
۱
۲
SV Feldkirchen
Finished
۲۰:۰۰
Ilzer SV
۰
۳
Voitsberg
Finished
۲۰:۳۰
UFC Fehring
۳
۱
SV Wildon
Finished
۲۰:۳۰
SV Strass
۰
۲
SV Gossendorf Jaz
Finished
۲۰:۳۰
SV Schwechat
۰
۰
SV Wienerberger
Finished
۲۰:۳۰
SC Mannsworth
۰
۱
1.ZS Simmeringer SC
Finished
۱۹:۳۰
Union Edelweiss Linz
۲
۳
Sportunion Sankt Martin
Finished
۲۰:۳۰
ATSV Wolfsberg
۱
۲
SK St.Andra/Lav
Finished
۲۰:۳۰
VST Volkermarkt
۱
۲
St. Jakob/Ros
Finished
۲۰:۳۰
SV Lebring
۲
۱
SC Stadtwerke Bruck/Mur
Finished
۲۰:۳۰
Brazil
Campeonato Mineiro U20
Cruzeiro U20
۱
۰
Uberlandia U20
inprogress
۲۱:۳۰
Betim U20
۲
۱
America MG U20
Finished
۱۶:۳۰
Belgium
First Division A
Royal Antwerp FC
۱
۰
K. Sint-Truidense
inprogress
۲۲:۱۵
Poland
1. Division
TS Wisla Krakow
۲
۰
LKS Lodz
inprogress
۲۲:۰۰
Sandecja Nowy Sacz
۲
۱
Chojniczanka Chojnice
Finished
۱۹:۳۰
Hungary
NB I
MOL Fehervar FC
۱
۱
Zalaegerszegi TE
Finished
۱۹:۳۰
Ujpest FC
۰
۲
Kecskemeti TE
inprogress
۲۱:۳۵
Germany
3.Liga
SC Verl 1924
۲
۲
Viktoria Koln 1904
Finished
۲۰:۳۰
Malta
Premier League
Hibernians Paola FC
۱
۰
Zebbug Rangers FC
Finished
۲۱:۰۰
Lithuania
I Lyga
FK Atmosfera
۲
۳
FC Garliava
Finished
۱۹:۳۰
FK Neptunas Klaipeda
۱
۰
BFA Vilnius
Finished
۱۹:۳۰
FK Riteriai B
۰
۲
FK Ekranas
Finished
۲۰:۳۰
Romania
Liga III, Seria 8
Avantul Periam
۰
۱
Gloria Lunca Teuz Cermei
Finished
۱۵:۳۰
Ghiroda SI Giarmata VII
۱
۱
CSM Scolar Resita
Finished
۱۵:۳۰
ACS Ineu
۲
۲
CS Soimii Lipova
Finished
۱۵:۳۰
CS Crisul Chisineu Cris
۰
۰
Phoenix Buzias
Finished
۱۵:۳۰
England
Professional Development League
Barnsley U21
۱
۲
Sheffield Wednesday U21
Finished
۱۵:۳۰
Jordan
Jordan League
Sahab SC
۲
۰
AL Sareeh
Finished
۱۷:۳۰
Al Wehdat
۰
۱
Al Hussein
Finished
۲۱:۰۰
Tanzania
Premier League
KMC FC
۰
۰
Ruvu Shooting
Finished
۱۶:۳۰
India
Indian Super League
Kerala Blasters FC
۳
۱
East Bengal FC
Finished
۱۷:۳۰
Lebanon
Premier League
Shabab AL Sahel
۳
۱
Al Akhaa Al Ahli
Finished
۱۶:۰۰
Algeria
Division 1
MC Magra
۰
۰
RC Arba
Finished
۱۸:۰۰
Austria
Regionalliga West - Tirol
Schwaz
۲
۰
SC Kundl
Finished
۲۰:۳۰
Worgl SV
۲
۲
SV Hall
Finished
۲۱:۰۰
Turkey
1. Lig
Adanaspor FK
۱
۱
Bandirmaspor
Finished
۲۰:۳۰
Brazil
Campeonato Paulista U20
Ferroviaria U20
۰
۳
Corinthians U20
Finished
۰۱:۳۰
Bosnia and Herzegovina
Premier Liga
FK Igman Konjic
۰
۱
FK Velez Mostar
Finished
۱۶:۳۰
Uzbekistan
Super League
Metallurg Bekobod
۱
۲
FC Bunyodkor
Finished
۱۷:۰۰
Argentina
Primera B Nacional
Club Atletico Mitre
۰
۰
Club Atletico Alvarado
Finished
۱۷:۳۰
Mexico
Liga TDP, Group 4
CD Novillos Neza
۲
۲
Chilangos FC
Finished
۱۹:۳۰
Croatia
HNL
NK Lokomotiva Zagreb
۱
۱
NK Sibenik
Finished
۱۹:۳۰
Kuwait
Premier League
Al Fahaheel FC
۲
۰
Al Tadamon
Finished
۱۸:۲۵
Al-Jahra
۱
۲
Al-Naser
Finished
۲۰:۴۵
Belarus
Premier League
Dinamo Brest
۴
۰
Dnepr Mogilev
Finished
۱۹:۳۰
Poland
III Liga, Group 2
Starogard Gdanski
۰
۱
Gedania Gdansk
Finished
۱۷:۰۰
Jarota Jarocin
۱
۱
Sokol Kleczew
Finished
۱۷:۳۰
Israel
Liga Alef South
Maccabi Yavne
۱
۱
Hapoel Herzeliya
Finished
۱۴:۳۰
Hapoel Bikat HaYarden
۲
۰
Maccabi Ashdod
Finished
۱۲:۳۰
Beitar Tel Aviv Bat Yam
۰
۴
Sport Club Dimona
Finished
۱۳:۳۰
Hapoel Marmorek
۰
۲
Hapoel Kfar Shelem
Finished
۱۳:۳۰
Ironi Kuseifa
۲
۰
Maccabi Shaarayim
Finished
۱۴:۳۰
Maccabi Herzliya
۳
۲
Ironi Modiin
Finished
۱۲:۳۰
Bnei Eilat
۵
۰
Shimshon Tel Aviv
Finished
۱۳:۱۵
Holon Yermiyahu
۳
۳
Shimshon Kafr Qasim
Finished
۱۵:۲۵
Romania
Liga III, Seria 9
Metalurgistul Cugir
۳
۰
Academia Viitorul Cluj
Finished
۱۵:۳۰
ACS Targu Mures 1898
۲
۳
FC Hunedoara
Finished
۱۵:۳۰
Rwanda
National League
Bugesera FC
۲
۱
AP Rwandaise FC
Finished
۱۶:۳۰
Uganda
Premier League
Onduparaka FC
۰
۰
Villa SC
Finished
۱۶:۳۰
Portugal
U19 Championship
SL Benfica U19
۴
۰
Casa Pia AC U19
Finished
۱۹:۳۰
Austria
Regionalliga Middle
Bad Gleichenberg
۳
۰
Union Vocklamarkt
Finished
۲۰:۳۰
SV Allerheiligen
۱
۰
SAK Klagenfurt
Finished
۲۰:۳۰
DSV Leoben
۴
۰
Deutschlandsberger SC
Finished
۲۰:۳۰
LASK Linz II
۰
۰
SC Kalsdorf
Finished
۲۰:۳۰
SC Gleisdorf
۱
۱
WAC Amateure Sankt Andre II
Finished
۲۰:۳۰
SK Treibach
۱
۲
Ried II
Finished
۲۰:۳۰
Denmark
Superligaen
Lyngby BK
۱
۱
Viborg FF
Finished
۲۰:۳۰
Portugal
Liga 3, Group B
Caldas
۰
۰
FC Alverca
inprogress
۲۱:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 12
UD San Fernando
-
-
Arucas CF
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Czech Republic
3. Liga - MSFL
FC Hlucin
۲
۰
MFK Vitkovice
Finished
۱۹:۳۰
SK Kvitkovice
۱
۴
SK Hanacka Slavia Kromeriz
Finished
۱۷:۰۰
Gibraltar
National League
Glacis United FC
۱
۰
Mons Calpe SC
inprogress
۲۲:۱۵
Mexico
Liga TDP, Group 10
Inter Queretaro II
۲
۱
Titanes de Queretaro
Finished
۱۹:۳۰
Ethiopia
Premier League
Hadiya Hosaena
۴
۱
Sidama Bunna
Finished
۱۳:۳۰
Adama Kenema
۲
۰
Mekelakeya
Finished
۱۶:۳۰
Russia
Premier League
FC Ural Yekaterinburg
۲
۱
FK Khimki
Finished
۱۸:۰۰
Romania
Liga III, Seria 5
AFC Odorheiu Secuiesc
۰
۱
CSO Plopeni
Finished
۱۵:۳۰
Romania
Liga III, Seria 6
Vedita Colonesti
۰
۲
CS Universitatea Craiova II
Finished
۱۵:۳۰
Australia
A-League
Melbourne City FC
۲
۱
Western United
Finished
۱۲:۱۵
South Africa
1st Division
MM Platinum
۱
۰
Venda FC
Finished
۱۷:۰۰
Cape Town Spurs
۲
۰
Polokwane City FC
Finished
۱۷:۰۰
Brazil
Copa Santa Catarina
Nacao Esportes
۱
۱
Joinville EC
inprogress
۲۱:۳۰
Germany
Regionalliga Bayern
FC Augsburg II
۴
۰
FC Pipinsried
Finished
۲۰:۳۰
FV Illertissen
۳
۱
VfB Eichstatt
Finished
۲۰:۳۰
Viktoria Aschaffenburg
۱
۱
TSV 1896 Rain am Lech
Finished
۲۰:۳۰
1.FC Schweinfurt 05
۰
۱
SV Turkgucu Ataspor
Finished
۲۰:۳۰
TSV Buchbach
۴
۲
Spvgg Ansbach
Finished
۲۰:۳۰
Austria
Regionalliga East
ASV Siegendorf
۰
۲
SV Stripfing/Weiden
Finished
۲۰:۳۰
TWL Elektra
۵
۰
SR Donaufeld
Finished
۲۱:۰۰
ASK-BSC Bruck/Leitha
۲
۲
FCM Traiskirchen
Finished
۲۰:۳۰
Kremser SC
۱
۱
Wiener SK
inprogress
۲۱:۳۰
Marchfeld Donauauen
۱
۰
SC Neusiedl am See 1919
Finished
۲۰:۳۰
Belgium
First Division B
Anderlecht II
۳
۱
Royal Excelsior Virton
inprogress
۲۱:۳۰
FC Verbroedering Dender EH
۰
۲
SK Beveren
inprogress
۲۱:۳۰
Bulgaria
B PFG
Vitosha Bistritsa
۳
۱
FK Maritsa 1921 Plovdiv
Finished
۱۶:۳۰
Burundi
Premier League
Magara Young Boys
۱
۱
Aigle Noir Makamba
Finished
۱۶:۳۰
Hungary
1st Division U19
Vasas Budapest U19
۲
۰
Ujpesti TE U19
Finished
۱۵:۳۰
Romania
Liga III, Seria 2
CSM Ramnicu Sarat
۱
۱
CS Aerostar Bacau
Finished
۱۵:۳۰
Romania
Liga III, Seria 4
Unirea Bascov
۴
۲
FCSB II
Finished
۱۵:۳۰
United Arab Emirates
Division 1
Baynounah SC
۳
۱
Dubai City FC
Finished
۱۶:۴۵
Tunisia
Ligue 1, Group B
Rejiche
۰
۰
AS Slimane
Finished
۱۷:۳۰
Us Ben Guerdane
۱
۰
Eo Sidi Bouzid
Finished
۱۷:۳۰
Palestine
West Bank League
Mosaset Al Bireh
۰
۳
Hilal AL Quds
Finished
۱۷:۳۰
Islami Qalqilya
۰
۴
Jabal Al Mukaber
Finished
۱۷:۳۰
Poland
III Liga, Group 3
Polonia Nysa
۲
۱
Stal Brzeg
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Mineiro 2
Coimbra EC
۰
۰
Araxa EC MG
Finished
۲۱:۰۰
Israel
Liga Alef North
MS Tzeirey Taibe
۰
۰
Tzeirei Kfar Kana
Finished
۱۴:۳۰
Maccabi Tamra FC
۰
۱
Hapoel Ironi Baqa Al-Gharbiyye
Finished
۱۴:۰۰
Hapoel Kfar Kana
۰
۱
Hapoel Qalansawe
Finished
۱۵:۳۰
Hapoel Kaukab
۱
۰
Sport Club Tira
Finished
۱۵:۳۰
Hapoel Migdal Haemeq
۲
۳
Hapoel Bueine
Finished
۱۴:۰۰
Hapoel Bnei Zalfa
۴
۰
Maccabi Ironi Kiryat Ata Bialik
Finished
۱۵:۰۰
Maccabi Nujeidat Ahmed
۱
۲
Ihud Bnei Shefaram
Finished
۱۵:۳۰
Malawi
Super League
Rumphi United
۰
۲
Blue Eagles
Finished
۱۶:۰۰
Germany
Regionalliga West
Fortuna Koln
۳
۲
1. FC Duren
Finished
۲۰:۳۰
Rot-Weiss Ahlen
۱
۱
SV Rodinghausen
Finished
۲۱:۰۰
South Africa
Premier League
Supersport United
۳
۱
Sekhukhune United
Finished
۲۱:۰۰
Scotland
Lowland League
Broomhill
۱
۱
Edusport Academy Caledonian Braves
inprogress
۲۲:۱۵
Germany
Oberliga Baden-Wurttemberg
FC Nottingen
۲
۱
FSV Hollenbach
Finished
۲۰:۳۰
Finland
U20 League
Sexypoxyt U20
۵
۰
Karhu-Futis U20
Finished
۱۹:۳۰
JaPS U20
۰
۷
IF Gnistan U20
Finished
۲۰:۰۰
Albania
Kategoria Superiore
KS Vllaznia Shkoder
۱
۲
KF Partizani Tirana
Finished
۱۹:۱۵
KF Tirana
۳
۳
KF Laci
Finished
۱۶:۳۰
Romania
Liga III Seria 10
ACS Gloria Bistrita
۳
۱
SCM Zalau
Finished
۱۵:۳۰
Mexico
Liga Premier Serie A
CF Pachuca Premier
۳
۰
Leviatan FC
Finished
۲۰:۳۰
Germany
Berlin Liga
Reinickendorfer Fuchse
۴
۲
FSV Spandauer Kickers
Finished
۲۱:۰۰
Brazil
Sergipano A2
Independente Simao Dias
۰
۴
Estanciano EC
Interrupted
۲۱:۳۰
Brazil
Paraibano 2nd Division
Sabugy PB
۲
۲
Picuiense PB
inprogress
۲۱:۳۰
Germany
Landesliga
SC Victoria Mennrath
۰
۳
SG Unterrath
inprogress
۲۱:۳۰
Brazil
Paranaense U20
Coritiba U20
۲
۱
Athletico Paranaense U20
inprogress
۲۱:۳۰
World
Friendly Club Matches
Kiyovu Sport
۱
۰
Mukura Victory
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Regionalliga North
TuS Blau-Weiss Lohne
۳
۲
SSV Jeddeloh
Finished
۲۱:۰۰
Sweden
2. Division Sodra Svealand
Sleipner IK Norrkoping
۷
۱
Enskede IK
Finished
۲۱:۰۰
Morocco
Botola Pro
Union Sportive de Touarga Rabat
۱
۰
Chabab Mohammedia
Finished
۲۰:۳۰
Austria
Regionalliga Salzburg
TSV St. Johann
۱
۰
SV Kuchl
Finished
۲۰:۳۰
Sweden
2. Division Norrland
Sund IF
۲
۳
Algarna-Harnosand IF
Finished
۲۰:۳۰
Germany
Oberliga Bayern Nord
DJK Ammerthal
۳
۳
1. SC Feucht
Finished
۲۰:۰۰
SC Eltersdorf
۲
۲
Atsv 1898 Erlangen
Finished
۲۰:۳۰
TSV Kornburg
۰
۲
1. FC Eintracht Bamberg
Finished
۲۰:۳۰
Latvia
1. Liga
AFA Olaine
۲
۴
Riga FC II
Finished
۱۸:۳۰
Africa
CAF Champions League Qualification
Al-Merrikh SC
۲
۰
Al Ahli Tripoli
Finished
۱۷:۳۰
Bhutan
League Women
Transport United FC (W)
۰
۱
Rtc FC (W)
Finished
۱۱:۳۰
Oman
1st Division
Fanja
۰
۰
Salalah SC
Finished
۱۶:۳۵
Syria
Syrian Premier League
Al-Majd
۰
۱
Al-Wahda
Finished
۱۶:۳۰
Al-Wathbah
۱
۱
Jableh SC
Finished
۱۶:۳۰
Tishreen
۰
۰
Al-Karamah
Finished
۱۹:۳۰
Bhutan
Premier League
Druk Lhayul FC
۲
۰
Paro Rinpung
Finished
۱۵:۳۰
South America
U20 South American Games Women
Uruguay U20 (W)
۲
۰
Colombia U20 (W)
Finished
۱۵:۳۰
Romania
Liga III, Seria 7
ACSO Filiasi
۲
۱
CSO Retezatul Hateg
Finished
۱۵:۳۰
Republic of Kosovo
1st Division
KF Fushe Kosova
۱
۰
KF Flamurtari
Finished
۱۴:۳۰
Mongolia
First League
Khukh Chononuud
۱
۱
Khad FC
Finished
۱۴:۳۰
Africa
COSAFA Cup U20
Zambia U20
۳
۰
Mauritius U20
Finished
۱۳:۳۰
Eswatini U20
۲
۱
Botswana U20
Finished
۱۷:۰۰
Russia
Youth Championship
CSKA Moscow U19
۲
۲
Zenit U19
Finished
۱۳:۳۰
Chertanovo U19
۰
۱
PFC Kuban Academy U19
Finished
۱۳:۳۰
Strogino U19
۳
۰
FK Orenburg U19
Finished
۱۳:۳۰
Lokomotiv Moscow U19
۳
۱
Rostov U19
Finished
۱۳:۳۰
Sochi U19
۲
۱
Khimki U19
Finished
۱۳:۳۰
Krasnodar U19
۹
۲
Dinamo Moscow U19
Finished
۱۵:۰۰
FC Nizhny Novgorod U19
۱
۲
Ural U19
Finished
۱۵:۳۰
Myanmar
League 2
Kachin United FC
۲
۳
Myanmar University
Finished
۱۲:۳۰
India
Manipur State League
UKB
۲
۳
Klasa FC
Finished
۱۰:۳۰
AFC
۰
۰
NESU
Finished
۱۳:۴۵
Uganda
Super League Women
Kawempe Muslim (W)
۵
۰
Olila High School (W)
Finished
۱۰:۳۰
India
Mizoram Premier League
Electric Veng FC
۰
۲
FC Venghnuai
Finished
۱۰:۰۰
Nicaragua
Primera Division
Real Esteli FC
۳
۰
HYH Export Sebaco FC
Finished
۰۴:۳۰
Bolivia
Nacional B
CD Nueva Cliza
۰
۰
Club Destroyers
inprogress
۲۲:۳۰