0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Italy
Serie A
Hellas Verona
۱
۰
Udinese Calcio
inprogress
۲۲:۱۵
England
Premier League
Leicester City
۳
۰
Nottingham Forest
inprogress
۲۲:۳۰
Spain
La Liga
Rayo Vallecano
۱
۱
Elche
inprogress
۲۲:۳۰
Portugal
Primeira Liga
CS Maritimo Funchal
۱
۱
Casa Pia Atletico
inprogress
۲۲:۴۵
Colombia
Primera A
Independiente Santa Fe
۱
۰
Envigado
Finished
۰۴:۴۵
Junior
۱
۰
Deportivo Cali
Finished
۰۰:۳۵
America de Cali
۰
۰
Atletico Nacional de Medellin
Finished
۰۲:۴۰
France
Ligue 2
Stade Laval
۱
۱
FC Girondins de Bordeaux
inprogress
۲۲:۱۵
Argentina
Liga Profesional
Talleres de Cordoba
۰
۱
Atletico Lanus
Finished
۰۱:۰۰
Boca Juniors
۱
۰
Velez Sarsfield
Finished
۰۰:۳۰
Argentinos Juniors
۰
۳
CA River Plate
Finished
۰۳:۰۰
Mexico
LIGA MX
Leon
۲
۲
Club Tijuana Xoloitzcuintles
inprogress
۰۴:۳۰
Santos Laguna Mexico
۳
۰
Mazatlan FC
Finished
۰۲:۳۵
Spain
LaLiga 2
Real Zaragoza
۰
۰
Eibar
inprogress
۲۲:۳۰
Italy
Campionato Primavera
Udinese U19
۰
۲
Lecce U19
Finished
۱۴:۰۰
Empoli U19
۲
۲
Roma U19
Finished
۱۸:۰۰
Paraguay
Primera Division
Nacional Asuncion
۰
۰
12 de Octubre
inprogress
۲۳:۳۰
Libertad Asuncion
۱
۰
General Caballero JLM
Finished
۰۲:۰۰
Turkey
Super Lig
Fatih Karagumruk
۱
۲
Istanbulspor AS
Finished
۲۰:۳۰
United States
MLS
Sporting Kansas City
۱
۰
Seattle Sounders
Finished
۰۰:۳۰
Nashville SC
۱
۲
Houston Dynamo
Finished
۰۴:۰۰
Ecuador
Serie A
Barcelona SC Guayaquil
۱
۱
Guayaquil City
Finished
۰۲:۳۰
Cumbaya FC
۰
۰
Aucas
Finished
۰۰:۰۰
United States
USL Championship
Monterey Bay
۱
۲
Tampa Bay Rowdies
Finished
۰۵:۳۰
Los Angeles Galaxy II
۲
۰
Sacramento Republic FC
Finished
۰۳:۳۰
Italy
Serie C, Group A
Padova
۱
۱
Feralpisalo
inprogress
۲۲:۰۰
Bulgaria
A PFG
PFC Lokomotiv Plovdiv 1936
۱
۳
FC CSKA 1948
Finished
۱۵:۳۰
PFC CSKA Sofia
۲
۱
Pfc Pirin Blagoevgrad
Finished
۱۸:۰۰
Beroe Stara Zagora
۰
۱
PFC Levski Sofia
Finished
۲۰:۳۰
Ireland
1. Division
Longford Town
۱
۲
Waterford FC
inprogress
۲۲:۱۵
Germany
Regionalliga Bayern
Nurnberg II
۱
۲
FC Augsburg II
Finished
۱۵:۳۰
SV Turkgucu Ataspor
۰
۳
SpVgg Unterhaching
Finished
۱۵:۳۰
Spvgg Hankofen-Hailing
۱
۰
Heimstetten
Finished
۱۵:۳۰
FC Wurzburger Kickers
۳
۱
SV Wacker Burghausen
Finished
۱۵:۳۰
TSV Aubstadt
۲
۰
Bayern Munich II
Finished
۱۵:۳۰
TSV 1896 Rain am Lech
۱
۱
Greuther Furth II
Finished
۱۵:۳۰
DJK Vilzing
۰
۱
Viktoria Aschaffenburg
Finished
۱۵:۳۰
Spvgg Ansbach
۲
۲
1.FC Schweinfurt 05
Finished
۱۵:۳۰
FC Pipinsried
۰
۳
FV Illertissen
Finished
۱۵:۳۰
Saudi Arabia
Division 1
Hajer
۳
۲
Al Hazm
Finished
۱۸:۳۵
Najran SC
۰
۰
AL Ain
Finished
۲۰:۴۵
Al Qaisumah
۲
۲
Al Jabalain
Finished
۱۸:۴۵
Norway
1. Division
Kongsvinger IL
۰
۰
Sogndal IL
Finished
۱۹:۳۰
Grorud
۱
۱
Raufoss Fotball
Finished
۱۹:۳۰
IK Start Kristiansand
۳
۲
KFUM Oslo
Finished
۱۹:۳۰
Ranheim Trondheim
۱
۲
Sandnes Ulf
Finished
۱۹:۳۰
Stabaek
۴
۰
Asane IL Ulset
Finished
۱۹:۳۰
Turkey
1. Lig
Erzurum BB
۱
۰
Denizlispor
Finished
۲۰:۳۰
Serbia
Super Liga
FK Cukaricki Stankom
۲
۲
FK Radnicki Nis
Finished
۱۷:۳۰
Costa Rica
Primera Division
Municipal Perez Zeledon
۱
۰
Sporting San Jose
Finished
۰۳:۳۰
Guadalupe FC
۱
۲
Deportivo Saprissa
Finished
۰۳:۳۰
AD Guanacasteca
۱
۱
CS Cartagines
Finished
۰۰:۳۰
Mexico
Liga MX Femenil
Chivas Guadalajara (W)
۲
۲
Club America (W)
Finished
۰۵:۳۰
Pachuca (W)
۳
۲
FC Juarez (W)
Finished
۰۳:۳۰
Necaxa (W)
۰
۲
Atlas (W)
Finished
۰۰:۳۰
Mazatlan FC (W)
۱
۳
Atletico San Luis (W)
Finished
۰۴:۳۰
Nicaragua
Primera Division
Real Esteli FC
۳
۱
HYH Export Sebaco FC
Finished
۰۴:۳۰
Diriangen FC
۶
۱
Deportivo Ocotal
Finished
۰۳:۳۰
Iceland
Urvalsdeild
Breidablik Kopavogur
۱
۰
Stjarnan
inprogress
۲۲:۴۵
Chile
Primera B
Barnechea
۱
۰
Santiago Wanderers
inprogress
۲۲:۰۰
Melipilla
۲
۲
CD Arturo Fernandez Vial
Finished
۰۳:۰۰
Deportes Recoleta
۱
۱
CD Santa Cruz
inprogress
۲۲:۰۰
Union San Felipe
۱
۴
Magallanes Santiago
Finished
۰۳:۰۰
Romania
Liga I
FC Botosani
۱
۱
Universitatea Cluj
Finished
۱۸:۳۰
Chindia Targoviste
۲
۱
Rapid Bucuresti
Finished
۲۱:۳۰
Poland
Ekstraklasa
Slask Wroclaw
۰
۲
Warta Poznan
Finished
۲۰:۳۰
Bolivia
LFPB
The Strongest La Paz
۱
۰
Club Universitario de Sucre
Finished
۰۰:۴۵
Oriente Petrolero
۱
۰
Blooming
Finished
۰۳:۰۰
Argentina
Primera B Nacional
CA Chaco For Ever
۲
۱
San Martin de San Juan
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo Riestra
۱
۱
Guillermo Brown
inprogress
۲۲:۰۰
Nueva Chicago
۲
۱
Quilmes Atletico Club
Finished
۲۱:۳۵
Republic of Korea
K-League Women
Incheon Hyundai Steel Red Angels (W)
۰
۰
Boeun Sangmu (W)
Finished
۰۹:۳۰
Seoul City (W)
۲
۱
Jeonbuk Hwacheon KSPO (W)
Finished
۰۹:۳۰
Gyeongju H&N Power (W)
۲
۱
Sejong (W)
Finished
۰۹:۳۰
Changnyeong FC (W)
۰
۳
Suwon FMC (W)
Finished
۰۹:۳۰
Tanzania
Premier League
Ruvu Shooting
۱
۲
Young Africans
Finished
۱۸:۴۵
Azam FC
۱
۰
Singida BS FC
Finished
۲۰:۴۵
Coastal Union
۲
۰
Kagera Sugar
Finished
۱۶:۳۰
El Salvador
Primera Division
Alianza FC
۳
۱
C.D. FAS
Finished
۰۰:۴۵
CD Dragon
۱
۱
CD Aguila
Finished
۰۰:۳۰
CD Luis Angel Firpo
۰
۰
CD Platense Zacatecoluca
Finished
۰۰:۳۰
Republic of Korea
K-League 1
Seongnam Ilhwa Chunma
۰
۲
Suwon Samsung Bluewings
Finished
۰۸:۳۰
Serbia
Prva Liga
FK Radnicki Beograd
۲
۱
FK Graficar Beograd
Finished
۱۵:۳۰
Radnicki Sremska Mitrovica
۱
۰
RFK Novi Sad 1921
Finished
۱۶:۳۰
Macva Sabac
۰
۰
FK Zlatibor Cajetina
Finished
۱۹:۳۰
OFK Vrsac
۰
۰
FK Sloboda Uzice
Finished
۱۶:۳۰
Sweden
Allsvenskan
IFK Varnamo
۲
۱
Mjallby AIF
Finished
۲۰:۳۰
IFK Goteborg
۱
۳
IF Elfsborg
Finished
۲۰:۴۰
Mexico
Liga Premier Serie A
Deportivo Dongu FC
۲
۱
Deportiva Venados
Finished
۰۰:۳۰
Leviatan FC
۰
۱
Montaneses FC
Finished
۰۱:۰۰
Reboceros de La Piedad
۲
۱
Lobos ULMX
Finished
۰۳:۳۰
Jaibos Tampico Madero
۳
۰
Saltillo FC
Finished
۰۰:۳۰
Gavilanes FC Matamoros
۱
۰
Colima
Finished
۰۱:۳۰
Sporting Canamy
۰
۰
Real De Arteaga
Finished
۰۰:۳۰
Argentina
Torneo Federal A, Group A
Juventud Antoniana
۵
۰
Sportivo AC Las Parejas
Finished
۰۱:۳۰
United States
NISA
AC Syracuse Pulse
۰
۰
Michigan Stars
Finished
۰۲:۳۰
Myanmar
National League
Ayeyawady United
۶
۱
Sagaing United FC
Finished
۱۲:۳۰
United States
NWSL
Chicago Red Stars (W)
۲
۰
Angel City FC (W)
Finished
۰۱:۳۰
Algeria
Division 1
MC Alger
۲
۱
ASO Chlef
Finished
۱۸:۰۰
Colombia
Primera B
Real Santander
۰
۰
Atletico Huila
inprogress
۲۳:۳۰
Llaneros FC
۰
۰
Deportes Quindio
inprogress
۲۳:۳۰
Venezuela
Primera Division
Portuguesa FC
۱
۲
Academia Puerto Cabello
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo Lara
۰
۲
Deportivo Tachira FC
Finished
۰۲:۴۵
Guatemala
Primera Division
Deportivo San Pedro
۱
۱
San Juan La Laguna FC
Finished
۰۰:۳۰
Norway
2. Division Group 2
Tromsdalen UIL
۰
۰
Valerenga IF Oslo II
Finished
۱۷:۳۰
Oman
Professional League
Bahla Club
۰
۰
Al Seeb
Finished
۱۹:۳۰
AL Musannah
۲
۳
Dhofar SCSC
Finished
۱۶:۴۰
Al-Ittihad Club (Salalah)
۰
۰
Al Nasr SCSC
Finished
۱۹:۰۰
Panama
LPF
Tauro F.C.
۰
۲
Alianza FC Panama
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo Universitario
۰
۰
Atletico Chiriqui
Finished
۰۲:۴۵
Herrera FC
۱
۱
Veraguas FC
Finished
۰۵:۰۰
Romania
Liga II
AFC Unirea Constanta
۳
۱
FC Buzau
Finished
۱۶:۳۰
Cyprus
1. Division
Karmiotissa Pano Polemidion
۱
۰
Olympiakos Nicosia FC
Finished
۱۹:۳۰
Enosis Neon Paralimni FC
۲
۰
Nea Salamis FC
Finished
۱۹:۳۰
Denmark
Superligaen
FC Nordsjaelland
۳
۱
Randers FC
Finished
۲۰:۳۰
Ethiopia
Premier League
Fasil Kenema
۲
۱
Adama Kenema
Finished
۱۳:۳۰
Mekelakeya
۱
۰
Hadiya Hosaena
Finished
۱۶:۳۰
Paraguay
Primera Division Reserve
Tacuary Reserves
۰
۴
Sportivo Ameliano Reserves
Finished
۱۴:۳۰
Sweden
Division 1 Sodra
FC Trollhaettan
۰
۱
IK Oddevold
Finished
۲۰:۳۰
Kuwait
Premier League
Al-Salmiyah
۱
۱
Kazma
Finished
۱۹:۵۰
Uzbekistan
Super League
Lokomotiv Tashkent FK
۱
۳
Neftchi Fargona
Finished
۱۷:۰۰
FK Kokand 1912
۲
۳
Surkhon Termez
Finished
۱۷:۰۰
Germany
Oberliga Bayern Sud
SV Schalding-Heining
۱
۰
Turkspor Augsburg
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Carioca Serie B2
Barra da Tijuca
۱
۰
EC Tigres do Brasil
Finished
۱۶:۳۰
England
Professional Development League
Swansea City U21
۴
۱
Colchester U21
Finished
۱۷:۳۰
Sheffield Wednesday U21
۰
۳
Sheffield Utd U21
Finished
۲۱:۳۰
Millwall U21
۱
۱
Bristol City U21
Finished
۱۶:۳۰
Cardiff U21
۲
۱
Reading U21
Finished
۱۵:۳۰
Charlton Athletic U21
۳
۳
Queens Park Rangers U21
Finished
۱۶:۳۰
Hull City U21
۳
۶
Crewe Alexandra U21
Finished
۲۱:۳۰
Wigan U21
۰
۲
Burnley U21
Finished
۱۵:۳۰
Norway
2. Division Group 1
Flekkeroy IL
۲
۰
Odds Ballklubb II
Finished
۱۸:۳۰
Paraguay
Division Intermedia
Fernando de la Mora
۳
۱
Independiente FBC
Finished
۲۱:۰۰
Pastoreo FC
۱
۰
2 de Mayo
Finished
۲۱:۰۰
Argentina
Primera C Metropolitana
CA Atlas
۰
۱
Real Pilar
inprogress
۲۲:۰۰
Club Lujan
۰
۱
Argentino Merlo
inprogress
۲۲:۰۰
Ireland
Premier Division
Shelbourne FC
۳
۲
St Patrick's Athletic
inprogress
۲۲:۱۵
Israel
Ligat Ha'AL
Beitar Jerusalem
۲
۳
Maccabi Bnei Raina
Finished
۲۰:۴۵
England
Southern League Premier Division South
Beaconsfield Town
۰
۰
Hartley Wintney
inprogress
۲۲:۱۵
Belgium
U21 Pro League
KV Kortrijk U21
۰
۱
KV Oostende U21
Finished
۲۱:۰۰
RWD Molenbeek U21
۱
۲
Sint-Truidense U21
Finished
۲۱:۳۰
Westerlo U21
۱
۰
Waasland-Beveren U21
Finished
۲۱:۳۰
Lommel U21
۲
۱
KSK Lierse Kempenzonen U21
Finished
۲۰:۳۰
KAS Eupen U21
۳
۱
FC Verbroedering Dender EH U21
Finished
۲۱:۰۰
England
Premier League 2 Division 2
Nottingham Forest U21
۱
۰
Sunderland U21
Finished
۲۱:۳۰
Qatar
League 2
Al Kharitiyath
۲
۰
Al Shahaniya
Finished
۲۰:۳۰
Estonia
Esiliiga
Viimsi JK
۰
۲
JK Nomme United
Finished
۱۹:۳۰
Pärnu JK
۲
۱
FCI Levadia Tallinn II
Finished
۱۹:۳۰
Dominican Republic
Liga Mayor
Atletico Pantoja
۴
۱
Atletico Vega Real
Finished
۰۱:۳۰
Argentina
Reserve League
Racing Club de Avellaneda Reserves
۱
۱
Defensa y Justicia Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Barracas Central Reserves
۲
۲
CA Aldosivi Reserves
Finished
۱۷:۳۰
CA Platense Reserves
۳
۰
Atletico Tucuman Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Union Santa Fe Reserves
۱
۰
Rosario Central Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Arsenal de Sarandi Reserves
۱
۲
Newells Old Boys Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Denmark
Future Cup
SonderjyskE U21
۱
۳
Odense BK U21
Finished
۱۵:۳۰
AC Horsens U21
۲
۰
Vejle BK U21
Finished
۱۵:۳۰
United Arab Emirates
UAE U21 League
Shabab Al Ahli Dubai U21
۵
۲
Al Dhafra U21
Finished
۱۶:۵۰
Greece
Super League
Pas Giannina
۱
۴
Panetolikos FC
Finished
۱۸:۳۰
AEK Athens
۴
۱
PAE Ionikos Nikaias
Finished
۲۰:۳۰
Uruguay
Reserve League
CA Penarol Reserves
۲
۱
CA Rentistas Reserves
Finished
۲۱:۳۰
Montevideo Wanderers Reserves
۲
۲
Danubio Reserves
Finished
۲۱:۳۰
Boston River Reserves
۰
۲
Albion Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Portugal
U23 League
Leixoes U23
۰
۰
Famalicao U23
inprogress
۱۷:۳۰
CD Mafra U23
۱
۱
Estoril U23
Finished
۱۹:۳۰
Argentina
Primera B Metropolitana
CS Dock Sud
۲
۰
Comunicaciones de Bueno Aires
inprogress
۲۲:۰۰
Panama
Liga Prom
Mario Mendez FC
۱
۰
Veraguas FC Reserves
Finished
۰۱:۳۰
Sporting San Miguelito Reserves
۹
۰
CD Centenario
Finished
۰۱:۳۰
CD Arabe Unido II
۰
۱
UMECIT
Finished
۰۰:۳۰
Universidad de Panama
۰
۰
CA Independiente Reserves
Finished
۰۱:۳۰
Venezuela
Segunda Division
Angostura FC
۱
۱
Atletico La Cruz
Finished
۰۲:۰۰
Germany
Oberliga Schleswig-Holstein
Husumer SV
۲
۱
Dornbreite
Finished
۱۵:۳۰
Jordan
Jordan 1st Division
Al-Tora
۲
۱
Al-Karmel
Finished
۱۶:۳۰
AL Ahli
۱
۰
Ittihad AL Ramtha
Finished
۱۶:۳۰
Norway
3. Division avd. 5
Bodo/Glimt 2
۱
۰
Rosenborg BK II
Finished
۱۷:۳۰
Russia
Premier League
PFK Kryliya Sovetov Samara
۰
۰
FK Krasnodar
Finished
۱۹:۳۰
Norway
3. Division avd. 4
Sarpsborg 08 2
۰
۳
FK Eik Tonsberg
Finished
۲۰:۳۰
Belarus
Reserve League
FC Minsk Reserves
۱
۱
Energetik-BGU Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Arsenal Dzyarzhynsk Reserves
۳
۰
Neman Grodno Reserves
Finished
۱۴:۳۰
Slavia Mozyr Reserves
۰
۵
Isloch Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Israel
Leumit League
Hapoel Petah Tikva
۲
۲
Ironi Tiberias
Finished
۱۹:۳۰
Hapoel Ramat Gan
۲
۲
Hapoel Nof HaGalil
Finished
۱۹:۳۰
Maccabi Yafo Kabilyo
۲
۱
Hapoel Kfar-Saba
Finished
۱۹:۳۰
Israel
Liga Bet North
Beitar Haifa Yakov
۰
۰
Maccabi Neve Shaanan Eldad
Finished
۱۸:۳۰
Tzerei Umm al-Fahm
۳
۱
Achva Reina
Finished
۱۶:۴۵
Guatemala
Liga Nacional
Xinabajul
۱
۱
Coban Imperial
Finished
۰۲:۳۰
Germany
3.Liga
FC Ingolstadt 04
۰
۰
FSV Zwickau
Finished
۲۰:۳۰
Chile
Primera Division
Cobresal Salvador
۲
۰
Union Espanola
Finished
۰۰:۳۰
United States
USL League One
South Georgia Tormenta FC
۱
۱
Richmond Kickers
Finished
۰۳:۰۰
Norway
3. Division avd. 6
Stromsgodset IF II
۷
۰
Bossekop UL
Finished
۱۵:۳۰
Ivory Coast
Ligue 1
Racing Club d'Abidjan
۰
۱
ES Bafing
Finished
۲۱:۳۰
Northern Ireland
Premiership Development League
Glentoran U20
۲
۴
Glenavon U20
inprogress
۲۲:۱۵
Ballymena United U20
۰
۰
Crusaders U20
inprogress
۲۲:۱۵
Portadown U20
۱
۱
Dungannon Swifts U20
inprogress
۲۲:۱۵
Larne FC U20
۱
۲
Carrick Rangers U20
inprogress
۲۲:۳۰
Brazil
Copa Goias U20
Vila Nova U20
۰
۰
Itaberai GO U20
inprogress
۲۲:۰۰
Bela Vista U20
۰
۱
Guanabara City GO U20
inprogress
۲۲:۰۰
Vianopolis U20
۰
۲
Cerrado U20
inprogress
۲۲:۰۰
Aparecidense U20
۲
۲
Atletico Goianiense U20
inprogress
۲۲:۰۰
Goias U20
۲
۰
Morrinhos U20
inprogress
۲۲:۰۰
Sweden
Superettan
Trelleborgs FF
۱
۳
Jonkopings Sodra
Finished
۲۰:۳۰
France
National
US Concarneau
۲
۰
LB Chateauroux
Finished
۲۰:۰۰
Germany
Oberliga Hessen
TUS Dietkirchen
۱
۷
FSV Fernwald
Finished
۱۶:۳۰
Adler Weidenhausen
۱
۲
SC Waldgirmes
Finished
۱۶:۳۰
FC Hanau 93
۳
۰
TSV Steinbach II
Finished
۱۶:۳۰
Bayern Alzenau
۰
۰
FC 1906 Erlensee
Finished
۱۶:۳۰
FC Eddersheim
۰
۰
SV 1898 Unter Flockenbach
Finished
۱۶:۳۰
Giessen
۲
۰
Hadamar
Finished
۱۶:۳۰
KSV 1964 Baunatal
۳
۱
RW Walldorf
Finished
۱۶:۳۰
SC Viktoria Griesheim
۳
۲
SV Neuhof
Finished
۱۶:۳۰
Uruguay
Primera Division Clausura
Montevideo Wanderers
۰
۲
Penarol Montevideo
Finished
۰۲:۰۰
India
Manipur State League
SSU Singjamei
۴
۰
Ganggam SC
Finished
۱۰:۳۰
Lithuania
I Lyga
FA Siauliai B
۳
۱
FK Panevezys II
Finished
۱۹:۳۰
Poland
1. Division
Chrobry Glogow
۲
۲
OKS Odra Opole
Finished
۱۹:۳۰
Honduras
Liga Nacional
Olancho FC
۲
۱
Vida
Finished
۰۰:۳۰
Indonesia
Liga 3
Persigon Cilegon
۰
۲
Astam FC
Finished
۱۰:۰۰
Anyar Pratama FC
۰
۶
Bantara SC
Finished
۱۲:۰۰
India
Delhi League Women
Growing Star (W)
۰
۱
Eves SC (W)
Finished
۱۱:۱۵
Germany
Oberliga Hamburg
SC Eilbek
۱
۳
FC Suderelbe
Finished
۱۲:۱۵
Curslack-Neuengamme
۰
۴
TSV Sasel
Finished
۱۶:۳۰
Slovakia
U19 Liga
Kysucke Nove Mesto U19
۰
۲
Tesla Stropkov U19
Finished
۱۲:۳۰
Kyrgyzstan
Premier League
FC Talant
۱
۲
Neftchi Kochkor
Finished
۱۴:۰۰
South Africa
1st Division
Platinum City Rovers
۱
۱
Cape Town Spurs
Finished
۱۷:۰۰
Brazil
Carioca Serie B1
Campo Grande RJ
۱
۲
Sao Goncalo
Finished
۲۱:۳۰